Apie mus

Kids Studio – šviesi ir jauki vieta Jūsų šeimos fotosesijoms Vilniuje. Laukiame Jūsų čia svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis – laukiantis kūdikio, besidžiaugiančius pirmosiomis vaikučių šypsenomis ir juoku, pirmaisiais žingsniais, krikštynų akimirkomis ar šeimos šventėmis. Fotosesijas organizuojame studijoje (yra galimybė fotografuotis dienos šviesoje arba su studijiniu apšvietimu), gamtoje ar Jūsų namuose. Fotosesijų metu stengiamės įamžinti gražiausias Jūsų šeimos akimirkas, tarpusavio bendravimą, tad ypač mėgstame reportažinį stilių. Akimirkos, kai Jūs natūraliai bendraujate su savo kūdikiu, nesuvaidintos šypsenos, nuostabos žvilgsniai ar kūdikio ašaros – tai akimirkos, kurios Jus žavės labai ilgai. Atvykdami į susitikimą su „Kids Studio” nusiteikite žaviam nuotykiui, ir mėgaukitės kiekviena čia praleista akimirka.


Apie

 

 

IMG_1732_3

Fotografė Vilma – daugiau negu 6 metus fotografuoja vestuves, krikštynas, šeimos bei asmenines fotosesijas. Nuo 2015 m. fotografė specializuojasi šeimos, vaikų ir kūdikių fotografijoje.

Mokymai:

2018-12 – „Lifestyle Newborn Photography – in the Home” – 2 dienų naujagimių fotografavimo mokymai online su fotografe Emily Lucarz (JAV).

2017-02 – „Bumps to babies – photographing Motherhood with Sue Bryce and Kelly Brown” – 3 dienų nėštukių ir kūdikių fotografavimo mokymai online su fotografėmis Sue Brye ir Kelly Brown (JAV).

2016-11 – „Photographing Kids” – 3 dienų vaikų fotografavimo mokymai online su fotografe „Shannon Sewell” (JAV).

2016-03 – „Newborn safety posing with Kelly Brown” – 2 dienų kūdikių fotografavimo mokymai online su fotografe Kelly Brown (JAV).

2016-02 – „Newborn posing with Kelly Brown” – 2 dienų kūdikių fotografavimo mokymai online su fotografe Kelly Brown (JAV).

2015-02 – „Studio light workshop” – mokymai su Brazzi Photo School (Lietuva).

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Close