Apie mane

Atvykę į „Kids Studio” jūs rasite mane – fotografę Vilmą.

Išbandžiusi įvairiausias fotografavimo sritis, galiausiai supratau, kad šeimos ir vaikai yra ta sritis, kurioje man yra smagiausia. Tad jau kurį laiką orientuojuosi tik į šeimos fotografavimą – nuo pat kūdikio laukimo, naujagimio fotosesijų iki pirmųjų gimtadienių, krikštynų ir šeimų fotosesijų.

Esu vieno ypatingai aktyvaus berniuko mama. Jis į mano gyvenimą atnešė daugybę nuostabių akimirkų ir naujų iššūkių. O sugebėjimas prisiderinti prie toddler’io nuomonės man ypač padeda fotosesijų metu susišnekėti su mažaisiais modeliukais.

Turbūt 90% savo laisvalaikio galėčiau leisti gamtoje. Ir man iš tiesų niekada nėra blogo oro! Jei lyja, tereikia gero lietpalčio ir botų, jei sninga – išsitraukiame slidinėjimo aprangą, o jei geras oras – čiumpu kuprinę, užkandžių ir bandau prikalbinti šeimyną (ne visada pavyksta) leistis į žygius.

Na, o didžiausias mano pomėgis ir aistra – dviračiai. Iki vaiko gimimo bent kas antrus metus keliaudavom į 2-3 savaičių keliones dviračiais. Miegojimas palapinėje, maisto gaminimas ant turistinės viryklės, ir diena iš dienos pedalų mynimas man yra geriausias poilsis.

Close