Studija

„Kids Studio” – jauki ir šviesi studija Klaipėdos centre. Čia fotografuoju naujagimius, kūdikius, vaikus ar šeimas. Taip pat galime čia fotografuoti krikštynų fotosesiją ar krikštynų pasiruošimą. Studija visada gali būti kaip atsarginis variantas jeigu kartais oras pasitaikytų prastas ir tektų slėptis nuo lietaus ar stipraus vėjo.


Atvykus į studiją, visada pakviesiu jus jaukiai prisėsti, išgerti kavos ar vandens, susipažinti ir pasiruošti fotosesijai. O kol fotografuoju vaikučius, tėveliai gali paskaityti žurnalą, pavartyti nuotraukų albumus ar tiesiog pailsėti.

O tuomet jau galėsime pradėti fotosesiją. Fotosesijų metu naudojame minimaliai rekvizito, nes čia yra viskas apie jus ir jūsų tarpusavio ryšį ir bendravimą. Fotosesijose siekiu, kad visi rekvizitai ir atributika neužgožtų jūsų pačių. O be to, nedidelis kiekis daiktų neišblaško ir mažylių, jiems būna ramiau ir lengviau fotosesijos metu.

Studijoje visi rekvizitai tik natūralių medžiagų, jaukūs paimti, paliesti, prisiglausti. Tai ypač svarbu mažiems vaikučiams, kuriems tokie žaislai visada būna labai įdomūs ir mielai atrodo jų mažose rankytėse. Visi rekvizitai yra krupščiai atrinkti, išbandyti, kai kurie atkeliavo net iš Italijos, Ispanijos, Graikijos.

Studijoje taip pat yra keletas rūbelių variantų vaikučiams iki dviejų metukų. Visi rūbeliai švelnių, pastelinių spalvų, puikiai tinkantys prie studijos aplinkos.

O kol laukiu klientų ar tarp fotosesijų visada prisėdu savo darbo zonoje atsakyti jums žinučių ar paskelbti naują įrašą soc.tinkluose.

Close