Krikštynos

Krikštynos yra labai svarbi šeimos šventė ne tik mažyliui, bet ir tėveliams. Tad šios šventės įamžinimas be galo svarbus tiek mažyliui, tiek ir jo tėveliams.

PASIRUOŠIMAS
Jei tik turite galimybę, labai rekomenduoju krikštynų fotografavimą pradėti namuose, nuo pasiruošimo ir aprengimo. Tai tarsi įžanga į visą krikštynų šventę. Namuose dažniausiai pradedame nuo įvarių detalių užfiksavimo – krikšto skraistės ir žvakės, vaikučio rūbelių ir batukų ar kitų aksesuarų. Tuomet neskubant vaikutį aprengia krikšto tėveliai ar tėveliai. Užfiksuojami momentai, kai aprengiami marškinukai, suknelė, uždedami batukai ir pan. Tai dažniausiai lydi daugybė įvairiausių mažylio emocijų, kurias be galo smagu po to pamatyti nuotraukose.

FOTOSESIJA
Fotosesiją rekomenduojame susiplanuoti prieš ceremoniją. Vaikutis dar nespės pavargti nuo visų dėmesio ir naujų įspūdžių, o ir po ceremonijos jūs galėsite iš karto skirti laiką svečiams.
Fotosesijos metu siekiame kuo mažiau „statinių” nuotraukų, o kuo daugiau natūralių emocijų ir judesio. Tad kuo daugiau patys tarpusavyje bendrausite, juokausite ir žaisite, tuo daugiau smagių akimirkų bus užfiksuota nuotraukose.
Fotosesijoje atributika tikrai nebūtina. Pati svarbiausia ir ypatingiausia atributikos priemonė – jūsų dėmesys vieni kitiems, šypsenos, apsikabinimai ir prisiglaudimai. Turima atributika dažnai tarsi įpareigoja ją panaudoti, ir taip esame labiau pririšti prie fotosesijos vietos. O būna ir taip, kad vaikams sukurta fotosesijos aplinka netgi visai nepatinka, jie kur kas norėtų laisviau pajudėti, pasivaikščioti. Tad geriau turėti laisvas rankas ir galėti prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Beje, jeigu jau apsisprendėte dėl atributikos, nepamirškite, kad kažkas turės ją į fotosesijos vietą atnešti ir viską paruošti.
Į fotosesiją rekomenduojame vykti tėveliams ir krikšto tėveliams, su svečiais nuotraukoms laiką paskyrus po ceremonijos. Ypač didelis svečių dėmesys, noras atkreipti dėmesį, mažus kūdikius apkabinti, pakilnoti ar kitaip pralinksminti, labai vargina visus vaikus, o ypatingai pačius mažiausius. Tad geriau fotosesiją planuotis mažoje kompanijoje, o visą judesį su svečiais palikti jau po ceremonijos.

CEREMONIJA
Ceremonijos metu fotografuojama reportažiniu stiliumi, užfiksuojant visus svarbiausius momentus. Fotografui puikiai žinoma visa ceremonijos eiga, tad galite būti tikri, kad nebus praleistas nei vienas svarbus momentas.

Krikštynų galerija

Close