Studija

Kids Studio – jauki ir šviesi studija netoli Vilniaus centro. Studijoje fotografuojame šviesiu paros metu su natūralia dienos šviesa. Mėgstame šiltas ir jaukias nuotraukas, kuriose pagrindinis akcentas skiriamas Jums ir Jūsų šeimai, o visa atributika yra tik papildomos detalės. Vadovaujamės posakiu „less is more”, tad fotosesijų metu naudojame minimaliai atributikos, o didžiausias dėmesys skiriamas skirtingoms emocijoms, nuotaikoms, žvilgsniams, šypsenoms ar ašaroms. Taip, taip – kartais vaikai pravirksta, būna irzlūs, bet tai juk natūralu. Pasitikėkite fotografės profesionalumu ir patikėkite – vaikučiai greitai vėl nusišypsos.

Studijoje yra dvi skirtingos erdvės:

  • stilinga pilkai/balta pusė su geltonais akcentais (pagal Jūsų aprangą ir stilių juos lengvai galime pakeisti į rausvus/raudonus/mėlynus/kreminės spalvos akcentus).
  • visada labai jauki rudų akcentų pusė.

Šeimų/vaikų fotosesijų metu fotografuojame abiejose studijos pusėse. Planuojant mini fotosesiją+smash cake, šeimos ar vaiko fotosesiją fotografuojame vienoje iš pasirinktų pusių (arba pilkai/baltoje arba rudoje), o kitoje pusėje būna pakabinamas popierinis fonas „smash cake” fotosesijos daliai.

Studiją esame įsirengę savo namuose, tad nenustebkite atvykę ne į didžiulę erdvę, o į jaukią ir šiltą aplinką. Laukiame Jūsų jau dabar!

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Close