Apranga krikštynų fotosesijai

Na, ir dar vienas, bet tikrai ne mažiau svarbus aspektas krikštynų fotosesijoje – apranga. Tiek jums, tiek ir jūsų vaikučiui. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį planuojant aprangą?

➡️ Patogumas. Jeigu apranga nebus patogi jums ar vaikučiui, tai labai puikiai atsispindės emocijose. Taip, suaugę mes dar mokam suvaidinti, kad mums viskas gerai, bet vaikai tikrai aiškiai parodys, kad jiems nepatinka. Apgalvokite, ar pasirinkti rūbai nevaržo judesių, ar lengva pakelti rankas ar pritūpti. Ypatingai su mažais vaikais ar kūdikiais juos tenka nemažai panešioti, apkabinti, priglausti, tad apranga turėtų netrukdyti jums to padaryti.

➡️ Mamoms labai patinka gražios klostuotos pūstos suknelės savo mažoms princesėms. Bet pažvelkite į tai mažylės akimis – ar sintetinis audinys nebraižo odos, ar suknelės klostės netrukdo vaikščioti? Tai ypatingai svarbu neseniai pradėjusioms vaikščioti mergaitėms, kad neužkliūtų ir nepargriūtų susipainiojus į suknelę. Suknelės audinys turėtų būti švelnus, malonus ir lengvas.

➡️ Šalia gražiųjų suknelių BŪTINAI pasirūpinkite baltomis kelnaitėmis mažylėms, kad jos uždengtų sauskelnes. Kūdikiai ir maži vaikai krikštynų metu dažnai keliauja “iš rankų į rankas”, tad visada būna situacijos, kai suknelė pakyla.

➡️ Tuo tarpu berniukams dažnai mėgstama apranga yra marškinukai. Apsvarstykite galimybę mažiems berniukams rinktis bodį-marškinukus, kad juos apkabinus ar pakėlus ant rankų marškinukai nepakiltų į viršų. Atitinkamai kelnėms tikrai nepamaišys petnešos.

➡️ Visada puikus pasirinkimas krikštynoms – šviesi pastelinių spalvų apranga. Tokia apranga visada puikiai atrodys nuotraukose, o nuotraukos bus šviesios ir švelnios. Galite taip pat ir svečių paprašyti rinktis rūbus atitinkamų spalvų – taip nuotraukose visi tarpusavyje puikiai derės.

Bet jeigu jūsų šeimai labiausiai tinka ir patinka ryškios spalvos ir jūs be to neįsivaizduojate savo šventės – drąsiai tai rinkitės. Juk pirmiausia tai viskas yra apie jus ir jūsų šeimą.

➡️ Ir BŪTINAI bent savaitę prieš krikštynas pamatuokite vaikui rūbus. Teko matyti ne vieną kuriozinį atvejį, kai vaikas likus kelioms savaitėms iki krikštynų taip paaugo, kad nebetiko jokia iš anksto paruošta apranga. Tad pasilikite sau laiko pakoreguoti aprangą, jeigu to prireiks.