Fotosesijų dekoracijos

Kad jūs tik įsivaizduotumėt, kiek daug klausimų sulaukiu dėl krikštynų fotosesijų atributikos ir dekoracijų. Ir visų nuostabai mano atsakymas būna – jau gerau neturėti nieko negu turėti per daug. Kodėl? Nes turint daug dekoracijų esate apriboti konkrečia vieta, norite panaudoti tai, ką esate nusipirkę/išsinuomavę ar už šią paslaugą jau sumokėję. Ironiška, bet vaikams kartais absoliučiai nepatinka jokios dekoracijos, jie nori lakstyti, bėgioti, žaisti su jumis, atrasti tiesiog artimoje aplinkoje esančius daiktus – pagaliukus, gėlytes, akmenukus ir pan. O būtent žaidimo forma ir esant galimybei laisvai judėti, ir yra pagaunami tie tikrieji nesuvaidinti kadrai ir emocijos. Pozuotų nuotraukų visada padarome prie bažnyčios, po ceremonijos, tad fotosesijos metu visada siekiame kuo daugiau natūralių ir smagių emocijų.

O jeigu vis tik norėtumėt papildomų akcentų ar atributikos, mano rekomendacijos būtų tokios:

– Nedidelis, bet vaikui mielas žaisliukas (meškutis ar pan.). Idealu, jeigu jis neutralios spalvos (baltas, rusvas, kreminis ar pan.). Mažesniems vaikams krikštynos yra didelis renginys ir kartais sukeliantis nemažai nerimo. Tad jiems pažįstamas, mielas pliušinis draugas padeda pasijusti saugiems, be to, visada yra prie ko prisiglausti ar ką apkabinti.

Pledas (baltos ar kreminės spalvos be jokių raštų ar spalvų). Suteikia galimybę atsisėsti ant žolės, nufotografuoti vaikutį žaidžiantį ant jo. Pledas idealiai tinka, jeigu vaikutis dar nevaikšto, o tik sėdi. Su keliomis pagalvėlėmis galime sukurti labai jaukią aplinką fotosesijai.

Helio balionai. Keletas helio balionų yra puikus akcentas fotosesijai. Su jais mėgsta žaisti tiek kūdikiai, tiek ir vyresni vaikai. Patarimas tėveliams – užsakydami balionus geriau pasirinkite kaip svarelį ne vandens pripiltą balioną, o kietą daiktą. Nes yra ne kartą buvę, kai vaikai žaisdami su balionais juos pataikė numesti ant šakelės, vandens pripiltas balionėlis-svarelis praplyšo ir balionai nuskrido. Tad tokia mažytė smulkmena gali labai įtakoti vaikučio emocijas fotosesijos metu 🙂

Muilo burbulai. Dar vienas mėgstamas akcentas fotosesijų metu. Bet planuojant pūsti muilo burbulus, reikia įsivertinti, kokia jūsų apranga. Dažnai muilo burbulų skystis varva, palikdamas lengvai nenuvalomas dėmes ant suknelių ar šviesių kelnių. Kokia išeitis? Specialus aparatas, kuris pučia muilo burbulus. Taip ir jūsų rūbai išliks švarūs, ir muilo burbulų fone bus daugiau, ir juos sunkiau nupūs vėjas.

Medinės kaladėlės. Labai gražus ir daugybe būdų panaudojamas akcentas. Studijoje turiu labai gražių medinių kaladėlių su raidėmis, puikiai tinkančių krikštynų fotosesijoms. Iš jų galima statyti bokštus, sudėlioti vaikučio vardą ar užrašą “krikštynos”.

Iš studijos į fotosesijos vietą visada galiu atsivežti ir keletą turimų didesnių daiktų – palapinę-tipį, dviratuką, medinį arkliuką ir pan. Tik visada įsivertinkit, kad į fotosesijos vietą kažkas turės šiuos daiktus atnešti ir parnešti, ir jeigu kažkur toliau nueisime fotografuotis, juos ir pasaugoti. Visas studijoje esančias dekoracijas galite pamatyti čia.