𝐀𝐩𝐫𝐚𝐧𝐠𝐚 𝐤𝐫𝐢𝐤𝐬̌𝐭𝐲𝐧𝐮̨ 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐬𝐞𝐬𝐢𝐣𝐚𝐢

Smulkus, bet tikrai ne mažiau svarbus aspektas krikštynų fotosesijoje – apranga. Tiek jums, tiek ir jūsų vaikučiui 👗👚👕 Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį planuojant aprangą?

➡️ 𝐏𝐚𝐭𝐨𝐠𝐮𝐦𝐚𝐬. Jeigu apranga nebus patogi jums ar vaikučiui, tai labai puikiai atsispindės emocijose. Taip, suaugę mes dar mokam suvaidinti, kad mums viskas gerai, bet vaikai tikrai aiškiai parodys, kad jiems nepatinka. Apgalvokite, ar pasirinkti rūbai nevaržo judesių, ar lengva pakelti rankas ar pritūpti. Ypatingai su mažais vaikais ar kūdikiais juos tenka nemažai panešioti, apkabinti, priglausti, tad apranga turėtų netrukdyti jums to padaryti.

➡️ Mamoms labai patinka gražios klostuotos pūstos suknelės savo mažoms princesėms. Bet pažvelkite į tai mažylės akimis – ar sintetinis audinys nebraižo odos, ar suknelės klostės netrukdo vaikščioti? Tai ypatingai svarbu neseniai pradėjusioms vaikščioti mergaitėms, kad neužkliūtų ir nepargriūtų susipainiojus į suknelę.

➡️ Šalia gražiųjų suknelių 𝐁𝐔̄𝐓𝐈𝐍𝐀𝐈 pasirūpinkite baltomis kelnaitėmis mažylėms, kad jos uždengtų sauskelnes. Kūdikiai ir maži vaikai krikštynų metu dažnai keliauja “iš rankų į rankas”, tad visada būna situacijos, kai suknelė pakyla.

➡️ Tuo tarpu berniukams dažnai mėgstama apranga yra marškinukai. Apsvarstykite galimybę mažiems berniukams rinktis bodį-marškinukus, kad juos apkabinus ar pakėlus ant rankų marškinukai nepakiltų į viršų. Atitinkamai kelnėms tikrai nepamaišys petnešos.

➡️ Visada puikus pasirinkimas krikštynoms – šviesi 𝐩𝐚𝐬𝐭𝐞𝐥𝐢𝐧𝐢𝐮̨ 𝐬𝐩𝐚𝐥𝐯𝐮̨ apranga. Tokia apranga visada puikiai atrodys nuotraukose, o nuotraukos bus šviesios ir švelnios. Galite taip pat ir svečių paprašyti rinktis rūbus atitinkamų spalvų – taip nuotraukose visi tarpusavyje puikiai derės.

Bet jeigu jūsų šeimai labiausiai tinka ir patinka ryškios spalvos ir jūs be to neįsivaizduojate savo šventės – drąsiai tai rinkitės. Juk pirmiausia tai viskas yra apie jus ir jūsų šeimą 😊

➡️ Batai. Kaip bebūtų keista, bet derinant krikštynų apranga kartais visai pamirštama apie tinkamą avalynę. Žinoma, jeigu vaikutis vos kelių mėnesių ar dar nevaikštantis, jam užteks ir prie aprangos derančių kojinyčių. Bet jeigu vaikas jau vaikščioja ar bėgioja, būtina pasirūpinti jam PATOGIA avalyne. Ji neturi būti nei per maža, nei per didelė, ir vaikas turėtų būti jau kažkiek su ja pavaikščiojęs bent po namus. Taip pat vertėtų įsitikinti, kad parinkti batai nekrenta nuo pėdutės (tai ypač aktualu renkantis mergaitėms balerinų tipo batelius). Nes tikėtina, kad ceremonijos metu vaikutį pakėlus ant rankų, nuo kojyčių nuolat kris batukai. Dar viena smulkmena – batų padai. Kai kurie gamintojai gamina baltus ar šviesius vaikiškus batukus su spalvotais ar įvairių raštų padais. Jeigu jūsų visa apranga ir spalvinė gama yra neutralių šviesių spalvų, spalvoti batų padai gali iškristi iš konteksto (arba priešingai – tapti aprangos akcentu) 😉

➡️ Ir 𝐁𝐔̄𝐓𝐈𝐍𝐀𝐈 bent savaitę prieš krikštynas pamatuokite vaikui rūbus. Teko matyti ne vieną kuriozinį atvejį, kai vaikas likus kelioms savaitėms iki krikštynų taip paaugo, kad nebetiko jokia iš anksto paruošta apranga. Tad pasilikite sau laiko pakoreguoti aprangą, jeigu to prireiks 😉