𝐊𝐫𝐢𝐤𝐬̌𝐭𝐲𝐧𝐮̨ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐫𝐮𝐨𝐬̌𝐢𝐦𝐚𝐬 😇

Pasiruošimo fotografavimas yra labai puiki įžanga į visos šventės dienos nuotraukų albumą. Pasiruošimas gali vykti jūsų namuose, studijoje ar kitoje jums jaukioje vietoje. Atvykus į namus, fotografė pirmiausia įamžins visas jūsų turimas krikštynų detales – vaikučio rūbelius, batukus, krikšto skraistę, žvakę ir kt. O tuomet jau pasikviečiame tėvelius ir/ar krikšto tėvelius, ir įamžiname vaikučio aprengimą. Šalia viso aprengimo dažnai įamžinamas ir bendras veiksmas namuose – vaikučių žaidimai, kūdikio maitinimas, senelių atėjimas ir pan. Fotografas tiesiog stebi aplinką ir užfiksuoja įvairius tuo metu vykstančius momentus.

▶️ Labai svarbu, kad vaikučio aprengimui pasirinkta fotografavimo vieta namuose būtų kuo šviesesnė, neapkrauta daiktais ar dekoracijomis. Jeigu matote, kad vizualiai daiktų yra per daug, krikštynų dienai perneškite juos į kitą kambarį.

▶️ Įprastai vaikučio aprengimą fotografuojame svetainėje ant sofos arba miegamajame ant lovos. Pasižiūrėkite, galbūt iš anksto reikės pasirūpinti neutralios spalvos lovos apklotu ar keliomis papildomomis pagalvėlėmis.

▶️ Ne visi vaikučiai mėgsta persirengti, tad neretai sulaukiame ir susiraukusių veidukų ar net ašarų. Bet visada sakau tėveliams, kad svarbu, jog patys šypsotumėtės ir neprarastumėte nuotaikos. O mažylį užtenka apkabinti, prisiglausti ir dažnas nurimsta gana greitai.

▶️ Jeigu nuspręsite fotografuoti pasiruošimą, rekomenduoju tuo metu į namus nesukviesti visų svečių. Per didelis veiksmas, dėmesys labai išblaško vaikučius ir jie greitai pervargsta nuo nuolatinio kalbinimo, linksminimo ar žaidimų. Ramus ir jaukus susiruošimas vienai svarbiausių vaikučio švenčių – tai vienas didžiausių tėvelių norų 🙂