𝐅𝐨𝐭𝐨𝐬𝐞𝐬𝐢𝐣𝐮̨ 𝐝𝐞𝐤𝐨𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬

Kad jūs tik įsivaizduotumėt, kiek daug klausimų sulaukiu dėl krikštynų fotosesijų atributikos ir dekoracijų. Ir visų nuostabai mano atsakymas būna – jau gerau neturėti nieko negu turėti per daug. Kodėl? Nes turint daug dekoracijų esate apriboti konkrečia vieta, norite panaudoti tai, ką esate nusipirkę/išsinuomavę ar už šią paslaugą jau sumokėję. Ironiška, bet vaikams kartais absoliučiai nepatinka jokios dekoracijos, jie nori lakstyti, bėgioti, žaisti su jumis, atrasti tiesiog artimoje aplinkoje esančius daiktus – pagaliukus, gėlytes, akmenukus ir pan. O būtent žaidimo forma ir esant galimybei laisvai judėti, ir yra pagaunami tie tikrieji nesuvaidinti kadrai ir emocijos. Pozuotų nuotraukų visada padarome prie bažnyčios, po ceremonijos, tad fotosesijos metu visada siekiame kuo daugiau natūralių ir smagių emocijų.

O jeigu vis tik norėtumėt papildomų akcentų ar atributikos, mano rekomendacijos būtų tokios:

– Nedidelis, bet vaikui mielas 𝐳̌𝐚𝐢𝐬𝐥𝐢𝐮𝐤𝐚𝐬 (meškutis ar pan.). Idealu, jeigu jis neutralios spalvos (baltas, rusvas, kreminis ar pan.). Mažesniems vaikams krikstynos yra didelis renginys ir kartais sukeliantis nemažai nerimo. Tad jiems pažįstamas, mielas pliušinis draugas padeda pasijusti saugiems, be to, visada yra prie ko prisiglausti ar ką apkabinti.

– 𝐏𝐥𝐞𝐝𝐚𝐬 (baltos ar kreminės spalvos be jokių raštų ar spalvų). Suteikia galimybę atsisėsti ant žolės, nufotografuoti vaikutį žaidžiantį ant jo. Pledas idealiai tinka, jeigu vaikutis dar nevaikšto, o tik sėdi. Su keliomis pagalvėlėmis galime sukurti be galo jaukią aplinką fotosesijai.

– 𝐇𝐞𝐥𝐢𝐨 𝐛𝐚𝐥𝐢𝐨𝐧𝐚𝐢. Keletas helio balionų yra puikus akcentas fotosesijai. Su jais mėgsta žaisti tiek kūdikiai, tiek ir vyresni vaikai. Patarimas tėveliams – užsakydami balionus geriau pasirinkite kaip svarelį ne vandens pripiltą balioną, o kietą daiktą. Nes yra ne kartą buvę, kai vaikai žaisdami su balionais juos pataikė numesti ant šakelės, vandens pripiltas balionėlis-svarelis praplyšo ir balionai nuskrido. Tad tokia mažytė smulkmena gali labai įtakoti vaikučio emocijas fotosesijos metu 🙂

– 𝐌𝐮𝐢𝐥𝐨 𝐛𝐮𝐫𝐛𝐮𝐥𝐚𝐢. Dar vienas mėgstamas akcentas fotosesijų metu. Bet planuojant pūsti muilo burbulus, reikia įsivertinti, kokia jūsų apranga. Dažnai muilo burbulų skystis varva, palikdamas lengvai nenuvalomas dėmes ant suknelių ar šviesių kelnių.

– 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐤𝐚𝐥𝐚𝐝𝐞̇𝐥𝐞̇𝐬. Labai gražus ir daugybe būdų panaudojamas akcentas. Studijoje turiu labai gražių medinių kaladėlių su raidėmis, puikiai tinkančių krikštynų fotosesijoms. Iš jų galima statyti bokštus, sudėlioti vaikučio vardą ar užrašą “krikštynos”.

Iš studijos į fotosesijos vietą visada galiu atsivežti ir keletą turimų didesnių daiktų – palapinę-tipį, dviratuką, medinį arkliuką ir pan. Tik visada įsivertinkit, kad į fotosesijos vietą kažkas turės šiuos daiktus atnešti ir parnešti, ir jeigu kažkur toliau nueisime fotografuotis, juos ir pasaugoti.